Nowy zarząd KNB "Herbion" na rok akademicki 2019/20

Zarząd KNB_Herbion

Każdy student wraz z nadejściem jednego z „najbardziej wyczekiwanych momentów” w kalendarzu akademickim rusza w bój z tradycyjną maksymą „Nowy rok – nowy/-a ja!”. Te same słowa towarzyszą również wszystkim Członkom Koła, którzy rozpoczynają kolejny rok pod przywództwem nowego Zarządu, składającego się z piątki dzielnych studentów. To oni postanowili wziąć na swoje barki obowiązek i odpowiedzialność za reprezentację Koła:

 

  • Marianna Wyszomirskia - Prezes
  • Zuzanna Zając - Wiceprezes
  • Maximilian Rajski – Skarbnik
  • Justyna Najczuk
  • Paulina Walczak

Nowy Zarząd to pięć głów pełnych pomysłów z silną determinacją do ich wdrażania i realizacji.

Od początku października 2019 r. prężnie rozwijają życie Koła. Ciężar pracy związanej z działalnością naszej jednostki podzielono na 3 sekcje, nad którymi czuwają:

  • Zuzanna Zając – pokazy
  • Justyna Najczuk – seminaria
  • Paulina Walczak i Marianna Wyszomirska – PR

 

Do tej pory udało się zorganizować wiele pokazów dla Warszawskiego Uniwersytetu Dzieci, a już niedługo ruszy nowy cykl wykładów „Meetoza”. Niezmiernie ważna jest także integracja Członków Koła, która stanowi podstawę owocnej współpracy przy tworzeniu projektów lub organizowaniu interesujących spotkań. Możliwościami nawiązania nowych znajomości (i umocnienia już tych nawiązanych) będą: wyjazd integracyjny oraz regularne spotkania - te naukowe oraz mniej (m.in. na integrację przy grach planszowych).

Wierzymy, że uda się spełnić wszystkie plany i pomysły, a koło stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalne. Aby być na bieżąco z poczynaniami Zarządu i całego "Herbionu", śledźcie naszą stronę internetową oraz portale społecznościowe.

KNB Herbion

Adres
ul. Noakowskiego 3, pok. 301d
00-664 Warszawa

Telefon
(22) 234 58 02

E-mail
herbion@ch.pw.edu.pl

Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Adres
ul. Noakowskiego 3
00-664 Warszawa

Biuro dziekana
Telefon
(22) 234-75-07, (22) 234-57-58
Fax
(22) 628-27-41

Instagram

Copyright © 2020 - Herbion
counter
GetSimple CMS Premium themes for GetSimple CMS