Zapytaj Naukowca

„Zapytaj naukowca” to cykl spotkań z osobami zajmującymi się nauką z zakresu biotechnologii oraz kierunków nieodłącznie z nią związanych takich jak biologia, chemia czy medycyna. Wykłady prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim stażem,  ale także naszych kolegów, którzy niedawno rozpoczęli karierę naukową i chętnie podzielą się swoimi najświeższymi doświadczeniami naukowymi oraz zawodowymi. Jest to doskonała okazja do zadania im nurtujących pytań, interesującej rozmowy oraz znalezienia inspiracji do działania i świadomego rozwoju własnej ścieżki kariery.

Dotychczas swoim wykładem zaszczycił nas niezwykle charyzmatyczny prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Ciach, założyciel Laboratorium Inżynierii Biomedycznej oraz kilku prężnie rozwijających się firm z dziedziny nanotechnologii.

Drugi prelegent, którego przyjemność mieliśmy wysłuchać to dr inż. Robert Ziółkowski - jeden z założycieli Koła, który opowiedział nam o przyszłości sensorów.

Pod koniec kwietnia 2017 gościliśmy także przedstawiciela firmy Celon Pharma® S.A.- dr. inż. Michała Mroczkiewicza, współzałożyciela Koła, prezentującego wykład pt. "R&D w farmacji, od pomysłu do przemysłu."

KNB Herbion

Adres
ul. Noakowskiego 3, pok. 301d
00-664 Warszawa

Telefon
(22) 234 58 02

E-mail
herbion@ch.pw.edu.pl

Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Adres
ul. Noakowskiego 3
00-664 Warszawa

Biuro dziekana
Telefon
(22) 234-75-07, (22) 234-57-58
Fax
(22) 628-27-41

Instagram

Copyright © 2017 - Herbion
counter
GetSimple CMS Premium themes for GetSimple CMS